NetEnt jaunākās spēles

dracula slot games

Viens no pasaulē vadošajiem tiešsaistes azartspēļu programmnodrošinātājiem NetEnt šīgada pēdējo mēnešu laikā ir nācis ar dažām jaunām un aizraujošām spēlēm, kuras noteikti ir vērts izmēģināt ikvienam šādas izklaides cienītājam. Šajā rakstā – neliels ieskats tajās.

Īpaši interesanta tiešsaistes spēļu automātu pazinējiem noteikti šķiet februārī iznākusī “Steam Tower”, ko paši tās izstrādātāji raksturo kā spēli, kas “aizvedīs spēlētājus aizraujošā ceļojumā, ko iedvesmojis populārais steampunk dizains, kas ir senā viktoriāņu stila un mehānisku mūsdienu elementu apvienojums.” Šīs piecu ruļļu, trīs rindu un 15 izmaksas līniju spēles notikumi risinās 19. gadsimtā – spēlētājam ir jāuzkāpj tvaika tornī, lai no bīstama pūķa izglābtu tajā mītošo princesi. Šajā laikā, cenšoties sasniegt torņa augšējo stāvu, aktivizējas daudzkāršotājs. Līdztekus tam, atrodoties augšējā stāvā, ir iespējams saņemt arī bonusa monētu un septiņkārtīgu daudzkāršotāju. Saimons Hamons no NetEnt sacījis, ka spēlē ir daudz inovatīvu risinājumu un progresīvu iespēju. Jaunajā Viktoriāņu ēras iesaistīšanā esot vērojama uzņēmuma tiecība virzīt tiešsaistes kazino tirgu uz priekšu.

NetEnt jaunāko spēļu klāstā atrodama ir arī “Spinata Grande” – martā klajā laista piecu ruļļu, četru rindu un četrdesmit līniju video spēļu automātu spēle ar t.s. “Kolosālajiem simboliem” jeb 2×2 un 3×3 identisku simbolu grupām un Kolosālajiem bonusa simboliem jeb 3×3 simbolu grupām, kas parādās spēles laikā un iedarbina Mazo automātu, kas principā ir automātu spēle automātu spēlē. Mazā automāta iespēja var arī aktivizēt bezmaksas uzgriezienus un Kolosālos aizvietotājsimbolus. Spēlei ir meksikāņu tematika (uz ko jau norāda tās nosaukums), kuras vizualizācijās vērojamas krāšņas pinjatas un citi svētku elementi, muzikālo noformējumu veido mariači mūzika, kas kopumā piešķir spēlei īpaši krāsainu noskaņu. Hamons, atsaucoties uz spēlētāju pozitīvajām atsauksmēm, izteica cerību, ka “SpinaSpinata Grandata Grande” saviem lietotājiem “piedāvās īsteni izklaidējošu pieredzi.”

Jauns NetEnt veikums ir arī maija beigās iznākusī automātu spēle “Stickers”. Tā ir pirmā spēle, ko uzņēmums laidis klajā, vispirms domājot par tās mobilo versiju. Tā ir piecu ruļļu, trīs rindu un divdesmit fiksēto līniju spēle, kas paredzēta gan lietošanai datorā, gan arī mobilajā tālrunī. Spēlē piedāvāti tiek ierastie aizvietotājsimboli, kas pārveidojas t.s. “lipīgajos” aizvietotājsimbolos aktivizējot “lipīgos” uzgriezienus. Spēle ir ārkārtīgi krāsaina un ieturēta labākajās ierasto spēļu automātu tradīcijās.

Tomēr visaizraujošākais ir jaunākais NetEnt produkts, kas ticis radīts kopā ar uzņēmumu Universal. Runa ir par spēli “Dracula”, kas ir piecu ruļļu, četru rindu un līniju spēle ar jaunu “sikspārņu” iespēju (spēlē “ielido” nejaušs skaits sikspārņu un nolaižas uz ruļļiem, ruļļiem apstājoties, sikspārņi pārvēršas nejaušos simbolos) un virkni jau ierasto spēļu automātu iespēju – bezmaksas uzgriezieniem, aizvietotājsimboliem u.c. “Dracula” ir astotā NetEnt spēle, kas iznākusi sadarbībā ar citu kompāniju. “Dracula” izceļas ar tumšu, bet vizuāli izstrādātu grafiku. Spēle ir pieejama arī mobilajā versijā.

Kopumā jāsaka, ka pēdējo mēnešu laikā NetEnt ir nākuši klajā ar patiešām interesantām spēlēm. Īpaši uzteicama būtu uzņēmuma iniciatīva, izveidojot steampunk tematikā izstrādātu spēli, kā arī attīstot jaunāko spēļu pieejamību mobilajās ierīcēs. Vai varam sagaidīt ka NetEnt turpinās līdzīgā garā priecēt tiešsaistes spēļu automātu mīļotājus ar jaunām un aizraujošām spēlēm, kurās līdztekus jaunai tematikai varētu sagaidīt arī jaunu iespēju ieviešanu? Visādā ziņā. Atliek vienīgi sekot līdzi šī pasaules slavu iemantojušā tiešsaistes azartspēļu izstrādātāja turpmākajai darbībai.