Noderīgi padomi iesācējiem pokerā

pokers kazino spēle

Pokers nav komandas spēle. Tā ir strikti individuāla, kurā katrs ir pats par sevi, un ja tu nesāc spēlēt ar šādu domāšanu, tad ir pēdējais laiks to darīt. Taču, tāpat kā jebkurā citā spēlē, arī pokerā ir savi knifi un gudrības, kas jāņem vērā, lai paaugstinātu savas iespējas uzvarēt. Šeit būs dažas no tām.

  • Nebaidies izskatīties muļķīgi. Viena no lietām, kas attur cilvēkus darīt dažādas lietas, ir tas, ka viņi baidās uzdot jautājumus, jo domā, ka tādēļ citu acīs izskatīsies dumjāki. Taču ir ļoti svarīgi saprast, ka, neatkarīgi no tā, cik daudz tu iemācies (pokerā), vienmēr kāds būs labāks par tevi. Un tādēļ viņiem ir vērts uzdot jautājumus, lai mācītos un augtu.
  • Atrodi labus skolotājus. Ir grūti mācīties spēlēt vienatnē. Atrodi cilvēkus, kas pokeru un tā paņēmienus pārzina kā savus piecus pirkstus, un mācies no viņiem. Un atceries, ka vienmēr pastāv arī tāds variants kā “Youtube” pamācības.
  • Trenējies. Nekas nespēj aizstāt pieredzi. Pat tiem, kuriem vairāk patīk spēlēt kāršu spēles aci pret aci ar citiem, ir vērts ik pa laikam to darīt arī internetā. Spēlējot tiešsaistē, tu gūsi papildus pieredzi un iemācīsies ko jaunu par dažādiem paņēmieniem un spēles attīstību.
  • Analizē un mācies. Ceļā uz augstākas kvalitātes spēli, ir nepieciešams analizēt un mācīties. Tādēļ, spēlējot klātienē, ir vērts dažkārt pierakstīt interesantus gājienus, kurus pēc tam apspriest un analizēt. Savukārt, spēlējot internetā, tu vari ierakstīt savas spēles vai interesantākos momentus, lai tos noskatītos atkal.
  • Atrodi domubiedrus, piedalies diskusijās. Par spīti tam, ka pokers ir spēle un kāds to, iespējams, uzskata par izklaidi, cits – par veidu, kā nopelnīt utt., dažkārt spēlējot varam sākt justies vientuļi. Lai tā nenotiktu, ir vērts iepazīties ar cilvēkiem, kuri arī spēlē, sadraudzēties ar viņiem, lai būtu kāds, ar kuru apspriest spēles, gājienus, paņēmienus u.tml. Un, protams, tas ir veids, kā vienam no otra mācīties, jo cilvēki nereti pieļauj kļūdu, domājot, ka ir tikai viens pareizais veids, kā izdarīt konkrētus gājienus.
  • Skaties un mācies. Kā atzīst citi pokera spēlētāji, viņi daudz iemācījušies, tieši skatoties, kā spēlē profesionāļi. Tā kā mūsdienās iespēju piekļūt dažādām spēļu pārraidēm netrūkst, izmanto šo priekšrocību, lai uzlabotu savas spēlēšanas prasmes.
  • Nekļūsti augstprātīgs. Dažkārt pokera spēlētāji sev ieskaidro, ka viņi labākie un gudrākie, taču tā nav prātīgākā pieeja. Ja vēlies kaut ko patiešām iemācīties, neesi pārlieku iedomīgs, jo brīdī, kad uzskatīsi, ka esi pārlieku labs, tev var sākt neveikties. Un, protams, neaizmirsti izbaudīt procesu!